Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719491

MÜÜGI JA PARTNERSUHETE JUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tulemuslik müügitegevus koostöös partneritega

  • partnersuhete loomine ja hoidmine

  • klientide vajaduste kaardistamine ja parimate lahenduste leidmine

  • finantslahenduste aktiivne müük klientidele

Ootused kandidaadile

Varasem B2B müügikogemus. Kasuks tulevad teadmised põllumajandus-, tööstus- või meditsiinisektoris. Ootame enda sekka sihikindlat, lahendustele orienteeritud ja heade läbirääkimisoskustega inimest. Tööks on vajalik väga hea eesti keele oskus ning juhilubade olemasolu.

Meiega liitudes ootab Sind hea töökeskkond uues kontoris, toetav kollektiiv ning mitmesugused põnevad ühisüritused. Pakume Sulle suurepärast võimalust eneseteostuseks kiirelt muutuvas valdkonnas ning motiveerivat tasu tehtud töö eest.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot:- 521 3846 -CV Keskuse värbamisosakonna juht Kristel Kleinot

Tööpakkumise number
#719491

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2021
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2021

Nord Varaliising on 14 aastase kogemusega finantseerimislahendusi pakkuv ettevõte. Meie igapäevane töö on leida äriklientidele nende vajadustega kõige paremini haakuvaid liisinglahendusi. Oleme edukad tänu oma pikaajalisele kogemusele finantssektoris, personaalsele lähenemisele ja laiale partnerite võrgustikule. Loe lisa: www.varaliising.ee

Vaata rohkem