MS Dynamics NAV arendaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #628711

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on huvi:

- arendada ja testida Microsoft Dynamics tooteid nii funktsionaalsel kui tehnilisel tasemel
- töötada relatsiooniliste andmebaasidega
- rakendada oma seniseid kogemusi ettevõtete tarkvaralahenduste parendamisel
- hoida end kursis digitaliseerimise ja tehnoloogiatrendidega
- töötada iseseisvalt vastavalt ette antud tööplaanile

Nõudmised kandidaadile

- Dynamics toodete tehnilise arhitektuuri ja äriloogika ülesehituse tundmist
- teadmist ja arusaama objektorienteeritud programmeerimiskeeltest
- C#, .NET keskkonna ja Visual Studio või VS Code tundmist
- loogilist mõtlemist ning head üldistus- ja analüüsivõimet
- fanaatilist huvi digiarengu ja tuleviku maailma vastu
- lisaks koodikirjutamisele huvi ka kliendi äriloogika vastu

Ettevõte pakub

- võimalust ellu viia väärtusloovaid ja arendavaid projekte
- võimalust olla innovatsiooni ja digirevolutsiooni keskel
- ühtehoidvat meeskonda, kellega koos klientidele väärtust luua
- inspireerivat keskkonda ja lahedaid ühisüritusi

Kandideeri ja ole osa meie ägedast ning kompetentsest meeskonnast!

Tööpakkumise number
#628711

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
21. november 2019

Columbus on globaalne digitaliseerimislahendusi ja ärikonsultatsiooni pakkuv ettevõte, kus töötab üle 2000 inimese. Me toetame ettevõtteid digitaliseerimise teekonnal ning aitame saavutada positsiooni, mis kindlustab arengu ja konkurentsivõime ka tulevikus.

Oleme oma ala eksperdid ettevõtete digirakenduste kujundamise, arendamise, elluviimise, täiustamise ja haldamise valdkonnas ning suudame seeläbi tagada ettevõtete eduka digitaliseerimise. Meie konsultantidel on kogemusi paljude erinevate valdkondade ettevõtete arendamisel üle kogu maailma.

Pakume terviklikku lahendusteportfelli, milles kajastuvad laialdased teadmised konkreetsest tööstusharust, ulatuslikud teadmised tehnoloogiavallas ning põhjalik ülevaade kliendi vajadustest. Oleme end 30 tegevusaasta vältel tõestanud ning teenindanud rohkem kui 5000 klienti üle kogu maailma.

Vaata rohkem