2023-08-23 14:48:55

Mototehnika mehaanik

MOTOHOBI OÜ
Alates 2100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma pidevalt arenevasse meeskonda kogenud ja motiveeritud motomehaanikut!

Sinu ülesandeks on mootorrataste, ATV-de, UTV-de RSV-de ja SSV tüüpi sõidukite igapäevased hooldus- ja remonditööd.

Pakume Sulle puhast töökeskkonda, sõbraliku kollektiivi ja igati konkurentsivõimelist tulemustasu.

Pakume võimalusi enesetäiendamiseks ja arenguks.

Kui tunned, et oled sobiv kandidaat meie meeskonda, võta julgelt ühendust!

Ootused kandidaadile

- Huvi mototehnika vastu;
- Eelnev töökogemus mototehnika remondi ja hooldus valdkonnas;
- Hea tehniline taip;
- Kiire õppimisvõime;
- Kohusetundlik, aus ja täpne.

Ettevõte pakub

- Pakume oma töötajatele kindlat ja stabiilset töökohta;
- värsket ja heade võimalustega töökeskkonda;
- vajalikke tööriideid;
- kohapeal vajalikku väljaõpet;
- eneseteostus ja arenemisvõimalusi;
- konkurentsivõimelist tulemustasu;
- kokkuhoidvat ja sõbralikku töökollektiivi.