Motoriste ja mehaanikuid suveperioodiks reisiparvlaevale "Viking XPRS"

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368518

Tööpakkumise number

368518

Töö kirjeldus

Otsime suveperioodiks motoriste ja mehaanikuid Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale "Viking XPRS" . Töö on tähtajalise iseloomuga.

Nõudmised kandidaadile

• varasemat kogemust motoristina / mehaanikuna, soovitavalt reisilaeval
• motoristi kutsetunnistus / vähemalt 3000kw ja suuremate peamasinate efektiivse koguvõimsusega mootorlaeva vahimehaaniku diplom koos kehtiva kinnituslehega
• rahvusvahelisel liinil sõitval reisiparvlaeval töötamiseks vajalike meredokumentide olemasolu
• inglise ja eesti keele oskus väga heal tasemel

Ettevõte pakub

• motiveerivat töötasu
• sõbralikku töökollektiivi
• kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
• ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

- tööle asumine nii pea kui võimalik
- töö on graafiku alusel: 2 nädalat tööl ja kaks vaba.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2015

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.