Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323266

Mootorsõidukijuhi õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõiduõppe läbiviimine autokooli õppesõidukiga
Võimalik sõiduõpet läbi viia FIE-na või oma ettevõtte kaudu oma õppesõidukiga
Dokumentide ja sõidukite korrashoid

Ootused kandidaadile

Kehtiv mootorsõidukijuhi õpetaja tunnistus
või on soov osaleda mootorsõidukijuhi õpetaja koolitusel EMÜ-s (hind 1700 eurot) Tartus mis lõpeb mai. 2014.a.

Ettevõte pakub

Tööd meeldivas seltskonnas

Lisainfo

Autokooli juhataja

Tööpakkumise number
#323266

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. november 2013
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2013
Lisainfo palga kohta:
Konkurentsivõimelist palka

A, B, BE, C ja CE kategooria koolitused, ametikoolitused, ADR-koolitused, lõppastmekoolitus, pimeda aja koolitus, reguleerija (lasterühma saatja) koolitused

Vaata rohkem