Värsked tööpakkumised

Mootorsõidukijuhi liiklusteooria- ja sõiduõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 543800

Tööpakkumise number

543800

Töö kirjeldus

LRK Autokoolitus OÜ pakub tööd Tallinna osakonnas B-kategooria liiklusteooria- ja sõiduõpetajale, kelle ülesandeks on ka osakonna töö korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Õpetajalt ootame:
Kohusetundlikust, initsiatiivikust, sõbraliku suhtlemist, tulemustele keskendumist, vastutustundlikust.
Kasuks tulevad:
Teiste kategooriate õpetamise õigus, vene keele oskus
Vajalik mootorsõidukijuhi liiklusteooria ja sõiduõpetaja kvalifikatsioon ja õpetajatunnistus.

Ettevõte pakub

Vastu pakume:
Vaheldust pakkuvat tööd sõbralikus kollektiivis, ametialase enesetäiendamise võimalusi, tööpanusest sõltuvat töötasu, ametiautot Toyota Corolla 2017.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2018

LRK Autokoolituse eesmärgiks on liiklusalaste teadmiste tõstmine ja sõiduoskuste arendamine. Korraldatakse loenguid, konsultatsioone, koolitusi ja sportlik-meelelahutuslikke üritusi. LRK Autokoolitus OÜ korraldab sõidukijuhtide liiklusalast ettevalmistamist ja täiendõpet. Autokoolis saab õppida A-, B-, BE-, C-, CE- ja D- kategooria mootorsõidukijuhi kursustel, esmaabikursustel ning korraldame ka jalgratturi- ja mopeedijuhtide koolitusi.