Värsked tööpakkumised

Mõõtetehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434499

Tööpakkumise number

434499

Töö kirjeldus

- Hoone tehnosüsteemide (ventilatsioon, küte, jahutus jne) mõõtmine, reguleerimine (koolitus ja väljaõpe töökäigus)
- Mõõtetööde teostamine
- Katseprotokollide koostamine
- Klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

- Soome keele oskus suhtlustasandil
- Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- Elukoht Soomes
- Vähemalt keskhariduse olemasolu
- B-kategooria juhiload
- Tehniline taiplikus
- Stabiilsus, ausus, kohusetundlikkus, täpsus
- Arvuti kasutamise oskus (Office)

Hea kandidaat on aktiivne ja ettevõtlik, kiire õppimisvõime ja positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

- Vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- Võimalust töötada nooruslikus ja positiivses meeskonnas
- Kaasaegset töökeskkonda
- Pikaajalist töösuhet, arenemis- ja karjäärivõimalusi
- Liikuvat tööd

Lisainfo

Võimalik töötada Espoo, Helsinki ja Vantaa piirkonnas

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. august 2016
Kuulutus sisestati:
4. august 2016
Brutopalk:
Alates 10.5 kuni 19 EUR tunnis

ADE Consulting Oy on Soome suurim ventilatsiooni-, kütte- ja jahutussüsteemide reguleerimise/mõõtmisega tegelev ettevõte. Eesmärk on veel suureneda ja laieneda. Paari aastaga oleme pidevalt arenenud ja seega suudame täna pakkuda professionaalseid lahendusi nii era- kui äriklientidele. Lisaks pakume oma klientidele tehnosüsteemide projekteerimist.