Mõõtesüsteemide elektrik VIP3

LEONHARD WEISS OÜ

Tööpakkumise number

630218

LEONHARD WEISS OÜ Mõõtesüsteemide elektrik

Töö kirjeldus

Tööülesanded

  • mõõtesüsteemide ja kontsentraatorite paigaldus, vahetus ning nende rikete likvideerimine
  • kilpide, lülitite, voolutrafode, kaitsmete vahetus ja montaaž

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui

  • omad baasteadmisi elektrivõrkudest
  • oled süsteemne, korrektne ja hea meeskonnatöös
  • valdad eesti ja vene keelt suhtlustasandil
  • omad vähemalt aastast töökogemust arvestite paigaldamises, mõõtesüsteemide seadistamises
  • tunned mõõtesüsteemide loogikat
  • omad B-kategooria juhtimisõigust

Kandideerimisel annab Sulle eelise
  • elektrialane haridus
  • varasem töökogemus välisvõrkude elektrikuna

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle

  • püsivat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • väljaõpet oma ala parimate spetsialistide juhendamisel
  • sporditoetust ja regulaarset tervisekontrolli paketti
  • ühiseid ettevõtmisi töökaaslastega töövälisel ajal

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2019
Soovin kandideerida

Mõõtesüsteemide elektrik

LEONHARD WEISS on Baltimaades ja Skandinaavias tegutsev pikaajalise kogemusega rööbasteede, teede ja elektrivõrkude projekteerimis-, ehitus- ja hooldusettevõte. Kuulume 1900. aastal loodud Saksa pereettevõtte LEONHARD WEISS gruppi ning oleme usaldusväärne partner meie töötajatele ja klientidele. Meie juhtpõhimõte on „Tundke rõõmu ehitamisest koos LEONHARD WEISSIGA“.

Avan ettevõtte profiili