Mõõtemasina spetsialist

NORMA AS

Tööpakkumise number

624155

Norma AS MÕÕTEMASINA SPETSIALIST

Töö kirjeldus

Mõõtmiste teostamine mõõtemasinatel ja käsimõõteriistadega. Mõõtmisprogrammide koostamine, haldamine ja mõõtmistulemuste usaldatavuse hindamine.


Nõudmised kandidaadile

Tehniline kutse- või kõrgharidus.
Sul on ettekujutus ja arusaam mõõtevahenditega töötamisest või kvaliteedi kontrollist.
Sul on jooniste lugemise oskus ja algteadmised CAD programmide kasutamisest.
Sinu eesti keele oskus on hea, kasuks tuleb inglise keele oskus.
Oled kohusetundlik ja täpne.


Ettevõte pakub

Vaheldusrikkaid tööülesandeid ning arenguvõimalusi ettevõtte sees. Ausaid töösuhteid ja stabiilset sissetulekut. Ettevõttesiseseid soodustusi ja sportimisvõimalusi. Tööd graafiku alusel E-R, kahes 8-tunnises vahetuses.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. november 2019
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Mõõtemasina spetsialist


NORMA AS

AS NORMA tegutseb alates 1891.aastast ja kuulub globaalsesse autoohutussüsteeme tootvasse kontserni Autoliv. Meie klient on rahvusvaheline autotööstus. Meie kaubaks on TURVALISUS ja USALDUS. 1973. aastal alustas Norma autode ohutusrihmade tootmist. Lisaks autode turvasüsteemide tootmisele ja müügile on tänasest Normast kujunenud arvestatav turvavarustuse komponentide valmistaja rahvusvahelisele autotööstusele. Meie klientide tarbeks kasutatavad tehnoloogiad on lehtmetalli järjestikstantsimine, sh. silelõikestantsimine, plastmasside survevalu, galvaaniline katmine ja erinevad koostamisoperatsioonid. Meie ettevõttes valmistatud tooted päästavad igal aastal rohkem kui 25 000 inimese elu.

Avan ettevõtte profiili