Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294377

Mõõteinsener

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärk:
Igasuguse mõõtmisprotsessi ning sisendkontrolli teostamine.
Peamised tööülesanded:
Aktiivne osalemine tootearenduses.
Valmistoodangu regulaarne kontroll ja andmete dokumenteerimine.
Sissetulevate materjalide ja ostukomponentide kontroll ja andmete dokumenteerimine.

Ootused kandidaadile

Tehniline kõrgharidus.
Jooniste lugemise oskus.
Arvutiprogrammide Catia ja/või AutoCad kasutamise oskus.
Eesti ja inglise keele oskus. kasuks tuleb vene keele oskus.
Teadmised ja kogemused tootmisprotsessist.
Teadmised kasutatavate materjalide omadustest.
Väga hea oleks, kui kandidaadil oleks 3D mõõteseadme kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes.
Meeldivaid ja koostöövalmis kolleege.

Tööpakkumise number
#294377

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2012

Universal Industries OÜ tegevusvaldkonnaks on sõiduautode summutite ja nende komponentide kavandamine ja tootmine.

Vaata rohkem