Värsked tööpakkumised

Moodsaima pandipakendite tagastuspunkti operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424133

Tööpakkumise number

424133

Töö kirjeldus

  • pandipakendite tagastuspunkti opereerimine
  • seadmete töö tagamine ja puhastus
  • kliendiala puhtuse tagamine

Töö sobib sõltumata vanusest kõikidele, nii noorukile kui ka pensionärile lisa teenimiseks.

Nõudmised kandidaadile

  • olulisteks isikuomadusteks on kohusetundlikkus, ausus, positiivne ellusuhtumine
  • hea füüsiline vorm
  • eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • missiooniga tööd hoidmaks Eestimaad puhtana
  • tööd Eesti moodsaimas ja ühtlasi ka kogu maailmas ainulaadses pakendite tagastuspunktis
  • tööd graafiku alusel osalise tööajaga
  • tööalast väljaõpet
  • asukohaks Laagri Maksimarketi parklas asuv taaramaja
  • põhipalka ja tulemustasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
17. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
19. mai 2016

Eesti Pandipakend on 2005ndal aastal loodud ja Keskkonnaministeeriumi poolt akrediteeritud tootjavastutusorganisatsioon. Meie ülesandeks on üle-eestiliselt korraldada pandiga joogipakendite kogumist ja taaskasutamist.
Tegeleme vee, karastusjoogi, õlle ja lahja alkohoolse joogi plastik-, klaas- ja metallpakendite logistika, loendamise, sorteerimise ja taaskasutuseks ettevalmistamisega.
Meie klientideks on 185 joogitootjat ja maaletoojat ning 900 pakendite tagastuskohta. Tavapäraselt töötab ettevõttes 65 inimest, kevad-suve perioodil suureneb töötajate arv 85-ni.
Meie põhiväärtusteks on puhas keskkond, teadlik tarbija, aus ja avatud meeskond. Pakume läbipaistvat ja kvaliteetset teenust kõigile oma partneritele, panustades samal ajal ka tarbija rahulolule.