Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638559

Mõõdistaja-müügitugi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 4. märts 2020

Töö kirjeldus

  • Kliendi juures vajalike mõõdistustööde teostamine( eramajad, korterid, firmade kontorid) ja info üleandmine joonestamiseks projektijuhile
  • Kliendi nõustamine
  • Projektijuhi nõustamine tehnilistes küsimustes

Ootused kandidaadile

Ootused kandidaadile:

  • Eelnev mõõdistamiste teostamiste kogemus
  • Kesk, kesk-eri haridus, soovitavalt tehniline
  • Arvuti kasutuse oskust( AutoCad)
  • Meeldiv ja hea suhtleja, positiivse hoiakuga
  • Hea eesti keele oskus( kasuks tuleb hea vene keele ja inglese keele oskus suhtlustasandil)
  • Oled korrektne ja täpne, omad head tehnilist taipu
  • Hea stressitaluvusega ning läbirääkimisoskustega
  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd arenevas ja edukas ettevõttes
  • Kindlat töötasu
  • Sõbralikku meeskonda ja kaasaegseid töötingimusi ning töövahendeid
  • Autot tööülesannete täitmiseks
  • Koolitust ja väljaõpet

Tööpakkumise number
#638559

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2020
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem