https://www.cvkeskus.ee/687039

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687039

Mööblitisler

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus


  • Eritellimusmööbli valmistamine jooniste alusel algusest lõpuni

  • Erinevate seadmete ja käsitööriistade kasutamine

  • Mööbli paigaldamine


Ootused kandidaadile


  • Kohusetunne

  • Täpsus

  • Jooniste lugemise oskus

  • Iseseisva töö oskus


Ettevõte pakub


  • Huvitavaid projekte

  • Arenevat töökeskkonda

  • Toetavat kollektiivi

  • Võimalust omandada uusi oskusi


Tööpakkumise number
#687039
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Mööblitisler
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!