Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #732170

Mööblitisler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Iseseisvalt eritellimusmööbli valmistamine tööjooniste järgi algusest lõpuni (saagimine, puurimine, lamineerimine, kantimine, freesimine, lihvimine jt).

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus
  • Jooniste lugemise oskus
  • Tehniline taip, loogiline mõtlemine
  • Täpsus ja korrektsus
  • Mööblivalmistamise kogemus
  • Töötahe
  • Tähtaegadest kinnipidamine

Kasuks tuleb

  • CNC kasutamise oskus
  • Oskus iseseisvalt oma tööd planeerida ja teostada
  • Inglise keele oskus
  • B- kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd

  • Kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet

  • Panusele vastavat konkurentsivõimelist töötasu

  • Sõbralikku ja abivalmis kollektiivi

Tööpakkumise number
#732170