Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711698

Mööblipaigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • mööbli paigaldamine objektidel;

  • mööbli detailide ettevalmistamine tootmises;

  • mööbli montaaž/demontaaž;

  • kaupluse tarvikute montaaž;

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;

  • head eesti keele oskust kõnes ja kirjas;

  • varasemat töökogemust ja huvi valdkonna vastu;

  • tehnilist taipu ja jooniste lugemise oskust;

  • kohusetundlikkust ja täpsust töös;

  • B-kategooria juhilubade olemasolu;

  • valmidust lähetusteks Eesti-siseselt ja lähiriikidesse;

  • ei tohi karta kõrgust;

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd;

  • kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet;

  • panusele vastavat konkurentsivõimelist töötasu;

  • sõbralikku ja abivalmis kollektiivi;

Tööpakkumise number
#711698