https://www.cvkeskus.ee/734939
Tööpakkumise number #734939
Veebipõhine värbamine

Mööblipaigaldaja

2
BROSMERK OÜ
Soome

Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

Pakume tööd kahele mehele pikemaks ajaks Soomes Tamperes Puustelli kvaliteetse köögimööbli paigaldajale.Paigaldus toimub uutes korterites.


Ootused kandidaadile

* Töökogemust vähemalt mööbli kokkupanekul 2- 3 aastat

*Kohusetundlik 

*Soome keele oskus vöi  inglise keel

*Paindlik töö aja suhtes


Ettevõte pakub

*Pakume head teenimisvõmalust tükitöö alusel

*Head töökeskonda


Tööpakkumise number
#734939
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Mööblipaigaldaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!