https://www.cvkeskus.ee/755318
Tööpakkumise number #755318

Mööblipaigaldaja

1
Asatru OÜ
Soome

Töö kirjeldus

Otsime mööbipaigaldajaid.

Peamiseks ülesandeks köögi, garderoobi, magamistoa, vannitoa mööbli paigaldamine.

Töökoht asub Uusimaa (Vantaa) rajoonis.


Ootused kandidaadile


  • juhilubade olemasolu.

  • eelnev töökogemus vähemalt 2 aastat

  • eesti ja inglise keel suhtlustasandil


Ettevõte pakub

  • kaasaegsed tööriistad;
  • tööauto;
  • elamine;
  • sõidud Eesti-Soome vahel.

Tasu tükitööna vahemikus 1500 - 4000 EUR.


Tööpakkumise number
#755318
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Mööblipaigaldaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!