Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646292

Mööblidetailide viimistleja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega ootame oma meeskonda initsiatiivikat, koostööle ja tulemusele orienteeritud head suhtlejat. Sinu peamisteks ülesanneteks on mööblidetailide viimistlemine. Detailide värvimiseks ettevalmistamine ja värvimine (suruõhupüstol). Värvisedmete korrashoid ja hooldus. Pakkimine ja õlitamine. Värvitulemuste visuaalne hindamine ja värvikihi mõõtmine.

Ootused kandidaadile

  • omad head tehnilist taipu ja oskad lugeda tööjooniseid

  • oled süsteemne, korrektne, püsiv ning oskad märgata detaile

  • suudad oskuslikult oma tööülesandeid planeerida

  • valdad vabalt eesti keelt

  • omad varasemat töökogemust antud valdkonnas

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • põhjalikku väljaõpet töökohal ja järjepidevat koolitust
  • kõikide mugavustegatöökeskkonda
  • motiveerivat töötasu
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • pikaajalist töösuhet
  • ettevõttesiseseid soodustusi
  • tööaeg 8.00-17-00

    Asukoht: Viljandi

Tööpakkumise number
#646292

Info

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2020
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem