Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637715

Mööbli disainer-müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 29. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:19. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • klientide sisustusalane nõustamine ja aktiivne müügitöö salongis
  • köögimööbli ja garderoobikappide projekteerimine
  • pakutavate brändide ja toodetega kursisolek
  • pakkumiste ja mööblijooniste koostamine ning tellimuste vormistamine

Ootused kandidaadile

Millised on meie ootused Sulle?

  • mööblijooniste lugemise ja koostamise oskus
  • eelnev müügitöö kogemus eritellimusmööbli valdkonnas
  • huvi disaini- ja kunstivaldkonna vastu
  • läbirääkimis- ja suhtlemisoskus, kliendisuhtlusele orienteeritus, kohusetundlikkus
  • mõne joonestusprogrammi tundmine
  • kasuks tulevad vene- ja inglise keele oskus.

Tööpakkumise number
#637715

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2020

CV Keskuse klient on Teie kodu või ettevõtte sisustamisega tegelev Grandber Sisustus OÜ. Tänu laiale tootevalikule ja kogemustega projektijuhtidele suudame oma klientidele pakkuda parimaid sisustuslahendusi.
Loe lisaks: www.grandber.ee

Vaata rohkem