Värsked tööpakkumised

Monteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434494

Tööpakkumise number

434494

Töö kirjeldus

Elektroonikaseadmete koostamine ja monteerimine;
töö toimub graafiku alusel üks nädal 6:30-14:45 ja teine nädal 14:45-23:00. (Alates septembrist läheb ettevõte üle 12 vahetustele 2 päeva 7:30-19:30, 2 ööd 19:30-7:30, 4 vaba);

Nõudmised kandidaadile

hea silmanägemine;
kohusetundlikkus, kiirus ja täpsus;
valmisolek töötada 12h vahetustega sh öösel;

Ettevõte pakub

töökohta asukohaga Tallinnas Lasnamäel;
väljaõpe kohapeal;
fikseeritud tunnitasu ja boonust;
tähtajatut töölepingut;
kaasaegset töökeskkonda;
sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Võtame ühendust sobivate kandidaatidega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2016
Kuulutus sisestati:
4. august 2016

Finesta on Eesti suurim personalifirma. Me aitame ettevõtetel leida õiged töötajad ning korraldame personalitööd – haldame töölepinguid, palga maksmist, puhkuseid ja muud seonduvat. Tööotsijaile pakume töölepingu alusel täis- ja osalise tööajaga ning paindliku graafikuga tööd erinevates ettevõtetes. Finesta on asutatud 2008. aastal. Meie kaudu töötab erinevates ettevõtetes üle 1000 renditöötaja.