Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293447

Mobilisatsioonivarustuse ja materjalilao laohoidja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

Mobilisatsioonivarustuse ladustamine ning selle komplekteerituse kontrollimine
Mobilisatsioonivarustuse operatiivseks väljastamiseks valmistumine, arvestuse pidamine
Materjalide tellimine, vastuvõtmine, ladustamine
Mobilisatsioonivarustuse ja materjalide väljastamine laost
Mobilisatsioonivarustuse ja materjalide laoarvestuse pidamine
Osalemine üksuste formeerimisel või deformeerimisel

Ootused kandidaadile

Omab majanduslikku ja ratsionaalset mõtlemist
Läbitud vanemallohvitseride kursus
Reaalne auaste vähemalt nooremveebel
Võimeline meeskonnatööks
Hea pingetaluvus
Suhtlemisoskus
Kohusetundlik

Ettevõte pakub

Karjäärivõimalust
Kaitseväeteenistusest tulenevaid sotsiaalseid garantiisid
Stabiilset ja kindlat sissetulekut
Häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töö asukoht on Jõhvi linnas.

Tööpakkumise number
#293447

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
31. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2012
Lisainfo palga kohta:
Palgaaste K6 (alates 675 eurot + auastmetasu)

Eesti Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele, sealhulgas Viru Jalaväepataljoni. Viru jalaväepataljon teostab väljaõpet kahel peamisel väljaõppesuunal, milledeks on:

Jalaväe õppesuund, mille koosseisu kuuluvad kõik jalaväe tehnilised erialad (laskurid, sanitarid, tankitõrjegranaadiheiturid, kergemiinipilduja meeskonnaliikmed jne.)
Tankitõrje õppesuund, kus antakse väljaõpe kesk - ja kaugmaa tankitõrjeraketikomplekside meeskonnaliikmetele

Vaata rohkem