Värsked tööpakkumised

Mobiiltelefonide testija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387713

Tööpakkumise number

387713

Töö kirjeldus

Töö tähtajalise lepinguga osalise koormusega õhtusel ajal 17:00-22:00.

Tööülesanneteks on kasutatud mobiiltelefonide testimine ja nende registreerimine andmebaasis.

Nõudmised kandidaadile

• Huvi elektroonika, mobiiltelefonide jms vastu
• Arvutikasutamise oskus heal tasemel
• Inglise keele oskus heal tasemel
• Ausus, täpsus, kohusetundlikkus, tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

• Põhitöötasu, millele lisandub tulemustasu
• Huvitav töö muutuvas keskkonnas
• Hea tulemuslikkuse korral arenemisvõimalusi kiirelt kasvavas rahvusvahelises äris

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2015

Redeem pakub mobiiltelefonide ümbertöötlemise ja taaskasutuse täisteenust eesmärgiga pikendada kasutatud elektroonika eluiga. Redeem Nordics OÜ on osa Redeem grupist ja me pakume lisandväärtust Baltikumis ja Põhjamaades asuvatele klientidele. Redeem Nordics tegeleb kasutatud mobiiltelefonide ostmisega taaskasutuse ja ümbertöötlemise eesmärgil. Meie ülesanne on lisada väärtust kasutatud toodetele ja selle kaudu meie klientidele. Redeem Nordics on dünaamiline ja kiiresti arenev rahvusvaheline ettevõte.