Mobiilse kaardistamise autojuht
Tööpakkumise number #814338

1

EyeVi Technologies on ettevõte, mille missiooniks on muuta digitaliseerimise kaudu teede infrastruktuuri haldus jätkusuutlikuks.

Aitame oma klientidel koguda ülitäpseid ruumiandmeid ning pakume tehisintellekti põhist tarkvara, millega kogutud andmeid automaatselt protsessida.

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on välitööde läbiviimine, mobiilse kaardistamise seadmetega varustatud autol.

Põhiline sõiduala on Lõuna- ja Lääne-Rootsi ümbruses.

Tööl käimise graafik on nädal tööl ja nädal vaba.

Kuna töö on ajutise iseloomuga, siis töösuhte kestvus on ligikaudselt 2-3 kuud.

Ootused kandidaadile

  • kui oled kohusetundlik, kõrge motivatsiooniga ning sul on tehniline taiplikkus
  • omad B-kategooria juhtimisõigust
  • valdad hästi eesti ja inglise keelt
  • omad kõrgharidust

Huvitavat tööd, sõbralikku ja toetavat kollektiivi ning tehnilist väljaõpet.

Saada meile oma CV hiljemalt 07.oktoobriks.

Tööpakkumise number
#814338

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
Veebipõhine värbamine AUTOJUHT Keikatrans OÜ
5 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
AUTOJUHT Keikatrans OÜ • Soome
Soome
nädal tagasi
VÕSALÕIKAJA/METSATÖÖLINE/METSAISTUTAJA Laurin metsänhoito Oy
3000 - 5000 €/kuus
VÕSALÕIKAJA/METSATÖÖLINE/METSAISTUTAJA Laurin metsänhoito Oy • Soome
Soome
3 näd. tagasi
MINIBUS DRIVER GUIDE Nordic Unique Travels
MINIBUS DRIVER GUIDE Nordic Unique Travels • Soome
Soome
5 p. tagasi
VÕSALÕIKAJA KMForest Group OÜ
2000 - 3000 €/kuus
5 p. tagasi
VÕSALÕIKAJA KMForest Group OÜ • Soome
Soome
RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT Tallinna Toiduveod AS
RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT Tallinna Toiduveod AS • muu
muu
Vaatan kõiki