Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311167

MIG/MAG keevitaja - plekksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame kiiresti Tallinna, valgusreklaame tootvasse tehasesse MIG/MAG keevitajat-plekkseppa

Ootused kandidaadile

- peab omama töökogemusi õhukeste teraste keevitamisest
- peab omama töökogemust AL keevitamisest
- oskama lugeda jooniseid
- olema universaalne ja suutma ka teisi metallitöösid teha

Ettevõte pakub

- konkurentsi vöimelist palkka
- häid töötingimusi
- meeldivat töökolektiivi

Tööpakkumise number
#311167

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. august 2013
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2013
Lisainfo palga kohta:
KOKKULEPPEL

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem