Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218768

MIG/ MAG keevitaja-koostaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame MIG/MAG teraskonstruktsioonide keevitajaid-koostajaid masinaehitus-, kraanasid ja metalkonstruktsioone valmistavatesse erinevatesse tehastesse Lõuna-Soomes.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peab:
- omama 3-30mm paksuste teraste MIG/MAG keevituse ja koostamise 3-5 aastast töökogemust metallkonstruktsioone valmistavas tehases
- omama Euriosertifikaati Mig/Mag keevitusele (soovitavalt vertikaal asendis)
- oskama väga hästi lugeda keevitus- ja koostejooniseid
- HÄSTI OSKAMA SOOME KEELT SUHLUSTASANDIL
- karske, täpne, koostö võimeline

Kasuks tuleb:
- räbusti automaatkeevituse töökogemus, muud metallitöö- ja keevitusoskused
- isikliku auto kasutamis vöimalus
- turvalisus- ja tuletöökaardi olemasolu

Lepingut Soome firmas, töötasu ja lisasid Soome tehnoloogiatööstuse kollektiivlepingu(TES) järgi. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV-s või kaaskirjas kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, konstruktsioonide kirjeldused, materjalide paksused, keevitusprotsessid, millega keevitasite. Samuti eri materjalide keevitusoskused ja teiste metallitööde oskused.
LISADA KINDLASTI SERTIFIKAATIDE KOOPIAD

Tööpakkumise number
#218768

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: Alates 11 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. mai 2011
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2011

Barona Eesti OÜ osutab personaliteenuseid alates 2003. aastast ja on Barona Oy tütarettevõte. Barona Oy on asutatud 1999.a. ja on hetkel Soome kõige kiiremini kasvav personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Barona tegevusaladeks on logistika-, tööstus-, ehitus-, hooldus-, kinnisvara-, büroo- ja IT-teenused. Barona Oy tütarettevõte Forenom korraldab Soomes meie töötajatele töökoha lähedal sobiva elamispinna. Sarnaseid teenuseid saame pakkuda ka Eestis. Meie missiooniks on olla Eesti kvaliteetseimate personaliteenuste pakkuja.

Vaata rohkem