https://www.cvkeskus.ee/278620

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #278620

MIG keevitaja

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- MIG keevitamine
- masinaehituse detailide tootmine


Ootused kandidaadile

- vastavat töökogemust vähemalt kolm aastat
- soome või inglise keele oskus suhtlustasandil
- jooniste lugemise oskus
- oma auto kasutamise võimalus


Ettevõte pakub

- tähtajaline tööleping kuus nädalat
- tasuta transport ja elamine


Lisainfo

Palun saata CV soome või inglise keeles. Ühendust võtame sobivate kandidaatidega.


Tööpakkumise number
#278620
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
MIG keevitaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!