https://www.cvkeskus.ee/660649
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

kes igapäevaselt tegeleb metallkonstruktsioonidest klaasitud avatäidete konstrueerimisega. Kooskõlastus ja tootejooniste ning materjalispetsifikatsioonide koostamisega. Tehniliste lahenduste väljatöötamise ja vormistamisega.


Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et Sul on ehitusalane või tehniline kõrgharidus, varasem töökogemus sarnasel ametikohal ja oskus kasutada AutoCadi. Oled süsteemne, põhjalik ja kohusetundlik. Räägid heal tasemel eesti kui ka inglise keelt.


Ettevõte pakub

Metus-Est AS pakub Sulle vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd, projekti tulemustest sõltuvat töötasu, stabiilset töökohta Tabasalu kontoris, isiklikke arenguvõimalusi, meeleolukaid ühisüritusi ning meeskonna- ja tootekoolitusi. Väärtuslikku kogemuste pagasit rahvusvahelistes projektides osalemisest. Toetavaid kolleege, mentorsüsteemi ning koolitusi.


Tööpakkumise number
#660649

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2020
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2020
Metus-Est AS otsib konstruktorit Metus-Est AS otsib konstruktorit

Metus-Est AS

CV Keskuse klient on Metus-Est AS, alates 1992. aastast tegutsev alumiinium- ja terasprofiilist avatäiteid valmistav ja paigaldav eestimaine tootmisettevõte. Peamised kliendid on Rootsi, Soome, Norra ja Eesti ettevõtted (reeglina suured peatöövõtjad nagu Skanska, NCC, PEAB).

Vaata rohkem

Metus-Est AS otsib konstruktorit
You are applying to:
Metus-Est AS otsib konstruktorit
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!