2023-08-23 14:48:55

Metsauuenduse nooremspetsialist

Eesti Metsameistri Metsahaldus OÜ kuulub Skovest Gruppi ning on keskendunud
uue metsapõlvkonna rajamisele ja hooldamisele. Töötame juba 5 aastat kogu
meeskonnaga selle nimel, et metsakasvatuse protsess oleks lihtne ja mugav ning,
et taasmetsastamine oleks peale raietöid elementaarne planeeritav samm.

Töö kirjeldus

Otsime enda sekka tõelist meeskonnamängijat, kes on täpne ja kohusetundlik. Sinu peamiste ülesannete hulka saavad kuuluma:

* klientidele istutusprojektide koostamine

* aktiivne müügitöö

* tööde logistiline korraldamine ja klientide nõustamine

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:

* Metsandusalast haridust ja teadmisi

* B-kategooria juhilube

* Kasuks tuleb vene keele oskus ja varasem müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

* Põhjalikku väljaõpet

* Võimalust teha missioonitundega tööd

* Personaalset 1on1 mentorlust ja põnevaid ühisüritusi

* Motiveerivat põhitasu ja boonusüsteemi

* Ühtehoidevat töökollektiivi

* Moodsat kontorit Tartu kesklinnas

People also viewed