Tööpakkumise number

605187

Töö kirjeldus

Kas otsid väljakutset?
Soovid enamat kui 9-5 töö ja palgapäevast palgapäevani elamine? Kas sa oskad seada eesmärke ja oled valmis ennast proovile panema?

Kui oled tegija, kes ei karda tööd , tahad elult rohkemat, kui keskmine kodanik ja oled valmis selle nimel pingutama, siis oled õigel teel leidmaks endale ideaalne töökeskkond.

Paljud tahavad, aga vähesed saavad võimaluse teha karjääri metsanduses.
Otsime oma kollektiivi teotahtelisi ja ambitsioonikaid inimesi, kes soovivad kinnitada kanda ühes Eesti oluliseimas sektoris. Tulevane kandidaat peaks olema julge suhtleja, olema oma tööülesannetes loominguline ning tugeva tööeetikaga. Kui tunned, et need omadused kirjeldavad ka sind, tahad ennast proovile panna, siis anna endast märku!


Nõudmised kandidaadile

Tööülesanded
- Uute klientide otsimine
- Olemasolevate klientide haldus

Nõudmised kandidaadile
- Tugev töötahe ja- eetika
- Läbirääkimisoskus
- Loov lähenemine tööülesannetele ja korrektsus
- Positiivne ellusuhtumine, taiplikkus ja aktiivsus
- Soov ennast arendada

Kasuks tuleb:
- Vene keele oskus suhtlustasandil
- Metsandusalased teadmised
- Müügialane väljaõpe
- Turustamisalane kogemus


Ettevõte pakub

- põhjalikku väljaõpet
- regulaarseid täiendkoolitusi
- töötulemustele head ja motiveerivat töötasu
- suurepärast töökeskkondaLisainfo

Miks tulla Eesti Metsameistrisse?

Eesti Metsameister OÜ-s ei hakka sul kunagi igav! Töö on mitmekesine, põnev ja täis väljakutseid. Oleme oma tegemistes innovaatilised ja otsime pidevalt uusi võimalusi enese täiendamiseks. Paneme suurt rõhku iga meie meeskonnaliikme personaalsesse arengusse. Pakume suurepäraseid karjäärivõimalusi ning tagame põhjaliku väljaõppe ja praktilisi täiendkoolitusi. Eesti Metsameistris saad vastavalt töötulemustele head ja motiveerivat töötasu. Et saada edukaks, anna endale võimalus õppida oma ala parimatelt! Esita endale väljakutse. Tule Eesti Metsameistrisse! Küsimuste korral võta julgelt ühendust.

telefon : +372 53337307 e-mail: talent(at)eestimetsameister.ee


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2019
Soovin kandideerida

Metsamaakler


EESTI METSAMEISTER OÜ

Eesti Metsameister on kõige kiiremini arenev metsandusettevõte kodumaal. Metsa müük on suur otsus ja metsameistrid tagavad usaldusväärsuse, valides oma kollektiivi kaaslasi, kellel on rohkelt teadmisi ja suur kirg metsanduse vastu. Ettevõtte prioriteediks on kasvatada maaomanike teadlikkust efektiivsest metsamajandamisest. Õigeaegne majandamine tagab pideva tulu ja vajalikud hooldustööd kasvatavad ka metsa väärtust. Metsameistrid pakuvad täislahendust, alustades metsakavade koostamisest ja hooldusraietest, lõpetades metsakasvatusega.

Avan ettevõtte profiili