Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672485

Metsakorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Metsateatiste esitamine

- Metsa inventeerimine ja metsamajandamiskavade koostamine

Ootused kandidaadile

- Metsanduslik haridus, vajalik metsakorraldaja tunnistus

- Ausus, töökus, kohusetunne

- Geoinfosüsteemi kasutamise kogemus

- Hea orienteerumisvõime

- Head eeldused iseseisvaks tööks metsas

- Varasem töökogemus

- B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

- Ametiauto

- Varustus, seadmed

- Motiveeriv palk

- Võimalust töötada toredas ettevõttes

Tööpakkumise number
#672485

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

Forest Reserves OÜ põhilised tegevusalad on metsakinnistute ost ja majandamine, kasvava metsa raieõiguse ning põllumaade ost. Omame kinnistuid üle kogu Eesti. Ettevõtte põhieesmärgiks on metsakinnistute heaperemehelik majandamine. Tegutseme aastast 2009.

Vaata rohkem