Metallkonstruktsioonide paigaldaja/objektijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621297

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metallkonstruktsioonide paigaldaja/objektijuhi tööülesanneteks on:
Erinevate metallelementide peale laadimine, transport objektidele ja nende paigaldamine vastavalt tööjoonistele.
Metallkonstruktsioonide alla kuuluvad - talad, fermid, trepipiirdeid, trepid, invateed, rõdupiirded, viljakolud, suitsuahjud jpm.

Nõudmised kandidaadile

  • Hea joonistelugemisoskus

  • Hea füüsiline vorm

  • Tõstukite ja muude elektrikäsimasinate käsitlemisoskus

  • Julgus töötada kõrgustes (vahel 1-3 korrus)

  • B kategooria juhiluba olemasolu, kasuks tuleb ka C kategooria olemasolu.
  • Varasem kogemus ehitusobjektidel

  • Vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil

  • Võimalus viibida 2-3 päevastel lähetusel Eesti piires ( mitte iga nädal)

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta

  • Motiveerivat töötasu

  • Nooruslikku kollektiivi

  • Tööriided ja isikukaitsevahendid

  • Vajadusel täiendkoolitust

  • Ühisüritusi

Lisainfo

Töökoht asub Tartust 15km, Kastre vallas - Roiu külje all ja paigaldusobjektid üle Eesti.
Küsimustele vastab haldusjuht tel: 552 4464

Tööpakkumise number
#621297

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7.4 - 8.3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. november 2019
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2019

OÜ Lumina Metall on Tartu lähedal asuv ettevõte, kes valmistab juba ligi 25 aastat erinevaid metallkonstruktsioone.
Peamised tootmisartiklid on fermid, rõdupiirded, trepid/trepipiirded, varikatused ning muud metalldetailid, mida üldehituses vaja läheb. Lisaks pakume nende paigaldust nii Eestis kui välismaal.
Veel valmistame erilahendusega tooteid nt liftisahtid, aiad-väravad, rõdu- ja trepipiirded, suitsuahjud aga ka roostevabast terasest detaile.
Püüame töid tehes olla paindlikud, võttes vastu nii kiirtöid kui ka eriprojekte vastavalt kliendite soovidele ja vajadustele.

Vaata rohkem