Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798151

Metallkonstruktsioonide maaler/ Маляр металлоконструкций на производстве

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kõrgsurvevärvimine

- Metallkonstruktsioonide korraldamine, ettevalmistamine, värvimine.

- Oskus kasutada värvi paksuse mõõtjat

- Покраска под высоким давлением.

- Расстановка, подготовка, покраска металлоконструкций.

- Умение пользоваться измерителем толщины краски

Ootused kandidaadile

- Metallkonstruktsioonide värvimise töökogemus.

- Опыт работы по специальности.

Ettevõte pakub

Kaasaegsed töötingimused

Sõbralikku ja toetav meeskonda

Tööpakkumise number
#798151