https://www.cvkeskus.ee/802703

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802703
Veebipõhine värbamine

Metallitööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

OÜ Tartu Raud võtab tööle Soome metallkonstruktsioonide paigaldaja.
Objektid asuvad Helsinki, Vantaa, Espoo. 

Kasuks tuleb 111 keevitussertifikaat ja soome keele oskus.


Ootused kandidaadile

B- kategooria juhtimisõigus, tuletööde- ja tööturvalisuskaart


Ettevõte pakub

Tööriistad, tööriided.


Tööpakkumise number
#802703
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Metallitööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!