Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623287

Metallitööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OÜ Tartu Raud võtab tööle Soome metallkonstruktsioonide paigaldaja
Objektid asuvad Helsinki, Vantaa, Espoo

Ootused kandidaadile

B- kategooria juhtimisõigus, tuletööde- ja tööturvalisuskaart

Ettevõte pakub

Tööauto, tööriistad, tööriided.

Tööpakkumise number
#623287

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2019
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2019

Metallkonstruktsioonide paigaldamine, demonteerimine. Keevitustööd.

Vaata rohkem