Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242799

Metallitööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht asub Sipoos umbes 35-40 km Helsingist.
Tehases toodetakse toiduainetööstuses kasutatavaid metallist hoiustamis-, ladustamisaluseid.

Ootused kandidaadile

Vajalik on varasem töökogemus metallitööstuses ning soome või inglise keele oskus suhtlustasandil.
Töövestlus toimub osaliselt soome/inglise keeles.

Ettevõte pakub

Tööd on esialgu üheks kuuks!
Majutuse organiseerib tööandja.

Tööpakkumise number
#242799

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. november 2011
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2011

Euro Work Oü on personalirendiga tegelev ettevõte, mis pakub konkurentsivõimelise hinnaga kvalifitseeritud tööjõudu.

Värbame tööjõudu Eestist, Baltimaadest, Poolast, Bulgaariast Soome ja teistesse Euroopa riikidesse. Merenduse alal tegutseme ülemaailmselt.

Vaata rohkem