Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673852

Metallitööde treial

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kogemustega metallitööde treialit manuaal-treipingile

  • Toorikute ettevalmistamine;
  • Detailide mõõtmine, märkimine, töötlemine ja puhastamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev sarnane töökogemus;

  • Hea jooniste lugemisoskus ja tehniline taip;

  • Oskus kasutada mõõtevahendeid ning -seadmeid;

  • Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus;

  • Hea füüsiline vorm;

Ettevõte pakub

  • Tööd edukas ettevõttes Sauel, Harjumaal;
  • Püsivat tööd;
  • Tööpäevad esmaspäevast reedeni;
  • Kaasaegseid töövahendeid ja kindlat töötasu.

Tööpakkumise number
#673852

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

AS SAMI on 1989 aastal asutatud ning Eesti erakapitalile põhinev masinaehitusettevõte, kus tänaseks töötab u. 80 töötajat.

Ettevõte tegevusaladeks on:

Kommunaaltehnika, põllu- ja metsamajandusmasinate tootmine ning müük (sh. eksport) .
Traktorite ja väikelaadurite komponentide ning lisaseadmete valmistamine.

Vaata rohkem