Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750361

Metalli viimistleja-värvija

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi metalli viimistlejat ja värvijat

Töö hõlmab endas:

  • metallkonstruktsioonide haaveldamist
  • metallkonstruktsioonide värvimist
  • värvimisega seotud tööprotsesside korraldamine ja jälgimine
  • kvaliteedi tagamine
  • töö iseloomust tulenevate jooksvate ülesannete täitmine

Võimalus ettevõttesiseseks arenguks värvimisosakonna juhiks.

Tööaeg E-R 8.00-16.30

Peale enda oskuste ja suhtumise tõestamist on võimalik ka paindlikum töögraafik osapoolte kokkuleppel.

Täpsem asukoht: Alu alevik, Raplamaa

Lisainfo: +372 5332 9809

Ootused kandidaadile

  • hea suhtlemisoskus

  • õppimis- ja arenemisvõimelisus

  • tehniline taiplikkus

  • töökus ja kohusetundlikkus

  • kaasaegseid töötingimusi ja vahendeid (2021. aastal valminud värvi- ja haavelduskamber)

  • pikaajalist ja stabiilset töösuhet

  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#750361