Meriti tarkvara klienditoe konsultant ja raamatupidaja (Põltsamaa)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399517

Tööpakkumise number

399517

Töö kirjeldus

Otsime meie Põltsamaa peakontorisse heade raamatupidamisoskustega ja avatud suhtlemisega kolleegi, kelle tööks saab meie klientide aitamine telefoni ja meili teel Merit Aktiva ning Merit Palga kasutamisel. Töö on mitmekesine ja rutiinivaba ning nõuab kiiret reageerimist kliendile sobiva lahenduse leidmisel. Tavapärane konsultatsioonikõnede arv on 200-400 kõnet kuus.

Nõudmised kandidaadile

• Eesti emakeel või väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• Head teadmised väikefirmade raamatupidamisest
• Inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
• Kannatlikkus ja soov kliente aidata

Kasuks tuleb:
• Vene keel eoskus
• Kogemused erinevate raamatupidamisprogrammidega
• Kõrgem haridus

Ettevõte pakub

• Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
• Kaasaegset töökeskkonda
• Head palka

Lisainfo

Töökoht asub Merit Tarkvara Põltsamaa kontoris.

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2015
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2015

Meie tooted on raamatupidamisprogramm Merit Aktiva ja palgaprogramm Merit Palk, mis mõlemad on Eestis oma valdkonna turuliidrid. Aktivat pakume peale Eesti ka Soomes ja Poolas.