Värsked tööpakkumised

Mere- ja lennutranspordi veokorraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 416936

Tööpakkumise number

416936

Töö kirjeldus

- Mere- ja lennuvedude korraldamine
- Klientide nõustamine ja teavitamine telefoni, e- kirja teel
- Andmete sisestamine infosüsteemi
- Informatsiooni õigeaegne edastamine kolleegidele, partneritele, allhankijatele

Nõudmised kandidaadile

- Varasem töökogemus mere- ja lennuvedude korraldamisel
- Kohusetundlikkus ja täpsus tööülesannete täitmisel
- Vastutustundlikkus ja tulemustele suunatus
- Hea analüüsivõime ning meeskonnatöö oskus
- Kliendile suunatus ja probleemide lahendamise oskus
- Väga hea eesti keele oskus
- Hea vene ja inglise keele oskus
- B kategooria juhiluba

Kasuks tuleb:
- Varasem müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka
- Huvitavat ja mitmekülgset tööd
- Kaasaegset töökeskkonda rahvusvahelises ettevõttes
- Vajadusel tasuta transporti töökohta

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2016

Itella Logistics OÜ on Posti Group'i kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.

Seoses töömahtude kasvuga otsime oma meeskonda uusi liikmeid.