Värsked tööpakkumised

Mere-ja lennutranspordi VEOKORRALDAJA

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358976

Tööpakkumise number

358976

Töö kirjeldus

- Mere- ja lennuvedude korraldamine
- Klientide nõustamine ja teavitamine telefoni, e- kirja teel
- Andmete sisestamine infosüsteemi
- Informatsiooni õigeaegne edastamine kolleegidele, partneritele, allhankijatele

Nõudmised kandidaadile

- Varasem erialane töökogemus eelistatuna meretranspordis
- Kohusetundlikkus ja täpsus tööülesannete täitmisel
- Vastutustundlikkus ja tulemustele suunatus
- Hea analüüsivõime ning meeskonnatöö oskus
- Kliendile suunatus ja probleemide lahendamise oskus
- Väga hea eesti keele oskus
- Hea vene ja inglise keele oskus
- Vähemalt keskharidus
- Kasuks tuleb varasem müügitöö kogemus ja B kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka
- Huvitavat ja mitmekülgset tööd
- Kaasaegset töökeskkonda rahvusvahelises ettevõttes
- Vajadusel tasuta transporti töökohta

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2014

Itella Logistics OÜ on Itella Korporatsiooni kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb kaheksas riigis - Soome, Rootsi, Norra, Taani, Venemaa, Läti, Leedu, Eesti. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.