Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320532

Meister

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on tootmistellimuste kvaliteetne, õigeaegne ja efektiivne täitmine läbi osakonna töötajate töö koordineerimise ja juhtimise.

Tööülesanded:

  • Tootmistegevuse vahetu juhtimine ja korraldamine
  • Toodete tähtaegse ja kvaliteetse valmimise tagamine
  • Tootlikkuse tõusu tagamine efektiivse tootmiskorraldusega

Ootused kandidaadile

  • Eelnev juhina töötamise kogemus tootmisettevõttes, teadmised tootmisprotsessidest
  • Töötajate motiveerimisoskus, korra ja distsipliini hoidmise oskus
  • Eesti ja vene keele oskus
  • Valmisolek uuteks väljakutseteks

  • Tippspetsialistidest tugimeeskonda (insenerid, konstruktorid) ja tugistruktuure
  • Kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi
  • Pikaajalist töösuhet ja arenguvõimalusi
  • Tasustamist vastavalt töötulemustele

Lisainfo

Palume sooviavaldusse lisada ka oma palgasoov.

Tööpakkumise number
#320532

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
18. september 2013

Metec on 1992. aastal asutatud Eesti juhtiv masinaehitus ja metallitööstusettevõte. Meie Tartus asuvas 20,000 ruutmeetri suuruses tehases on ca 300 töötajat ja aastakäive on igi 20 miljonit eurot. Meie peamisteks tegevusvaldkondadeks on autode lisavarustuse valmistamine ning arendus- ja tootmisteenuste pakkumine täislahendusena erinevatele tööstusvaldkondadele.

Vaata rohkem

Meister