Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194147

Meister-autoklaasipaigaldaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide laitmatu teenindamine seoses klaaside vahetuse ning klaasitäkete parandusega;
  • kõik autoklaasidega seonduvate tööde ja teenuste korrektne ja õigeaegne teostamine;
  • töövahendite hooldus ja korrashoid;
  • vajaliku vahetu info edastamine otsesele juhile;
  • kaupade inventariseerimisel osalemine.

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame antud kohale kandideerides:

  • kogemust klaasipaigaldajana;
  • B kategooria autojuhilubade omamist;
  • tehnilist taipu;
  • oskust ja suutlikkust käsitleda talle usaldatud tehnikat;
  • algatusvõimet, iseseisevust, kohusetundlikkust;
  • seltsivust ja sõbralikkust, sobivust meeskonnatööks;
  • tähelepanelikkust ja täpsust, puhtusest ning korrast lugupidamist.

Kasuks tuleb:
  • lukkseppa eriala omamine.

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • igakuist kindlat palka;
  • traditsioonilisi ühisüritusi.

Tööaeg on esmaspäevast reedeni.

Lisainfo

Intervjuud toimuvad Tallinnas ja Pärnus.

Tööpakkumise number
#194147