2023-08-23 14:48:55

Meie meeskond otsib Pokkeri Supervisorit!

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma tiimiga liituma Pokkeri Supervisorit, kellele usaldame turniiride läbiviimise, diilerite töö organiseerimise ning samuti Eesti pokkeri edasiarendamise. 

Sinu peamiseks ülesandeks on pokkeriturniiride läbiviimine, diilerite inspireerimine ning vajadusel neile toeks olemine läbi juhendamiste ja koolitamise. Aitad leida uusi klubipokkeri kliente ning tagad nende suurepärase kliendikogemuse.

 

Ootused kandidaadile

Sul on väga head teadmised kasiino mängureeglitest, oled hea organiseerimisvõime ja pingetaluvusega ning suudad võtta vastu kiirelt otsuseid. Oled hea suhtleja ning tunned ennast mugavalt suheldes nii eesti kui ka inglese keeles. Oled paindlik tööaja suhtes ning Sul on valmisolek töötada nii päevasel kui ka öisel ajal.

Ettevõte pakub

Oleme rahvusvaheline, innovatiivne ja elamusi väärtustav ettevõte ning teeme alati endast parima, et toetada isiklikku kasvu ning arengut. Pakume kiiret väljaõpet, rohkelt võimalusi eneseteostuseks ning seisame hea iga oma meeskonnaliikme potentsiaali täielikuks avamiseks. Meil on palju ühisüritusi ja elamusi, et luua meeskondade vahel hea koostöö, tugev sünergia ja arendada positiivset töökultuuri.