Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694159

Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisseadmete igapäevane hooldus;

  • riistvara ja tarkvara hooldus, rikkeotsing ja rikete kõrvaldamine;

  • tehnoloogiliste seadmete montaaž ja demontaaž;

  • töötajate nõustamine seadmete tööga seotud küsimustes.

Ootused kandidaadile

  • huvi tootmisseadmete vastu;

  • keskeriharidust või rakenduslikku kõrgharidust, kasuks tuleb varasem sarnane töökogemus;

  • kohusetundlikkust, täpsust, head suhtlemis- ja meeskonnatööoskust;

  • tehnilist taiplikkust ja julgust seadmetega töötamiseks;

  • tervisetõendi olemasolu või valmidust seda saada;

  • isikliku transpordi kasutamise võimalust tööle ja koju sõitmiseks.

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset tööd tootmisettevõttes;
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • sõidukompensatsiooni (isikliku transpordivahendi kasutamisel);
  • lõõgastumiseks ühisüritusi;
  • tervist toetavaid tegevusi ja sportimisvõimalusiläbi Stebby keskkonna;
  • omatoodangu soodustusi.

Töö sisulistes küsimustes palume ühendust võtta: Ago Mikksaar, töökoja juhataja tel. 53 456 155

Tööpakkumise number
#694159

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. mai 2021
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2021

Estover Piimatööstus OÜ on suurim Eesti siseturule juustu tootev ettevõte, kelle valmistatud juustu sööb peaaegu iga teine eestimaalane. Lisaks toodetakse kohupiima, kodujuustu, mozzarellat, toorjuustu ja võid.

Ettevõte kuulub kontserni United Estover Group OÜ, mis tegeleb piimatoodete tootmise, pakendamise, impordi- ja ekspordiga.

Vaata rohkem