Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311662

Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisseadmete hooldus ja remont
  • mehhatroonikasüsteemide koostamine, juhtimine ja hooldus
  • rikete operatiivne kõrvaldamine
  • uute tehniliste lahenduste väljatöötamine ja elluviimine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • omab erialast haridust, soovitavalt automaatika, mehhatroonika või tehnika valdkonnas
  • omab 1-aastast tootmisseadmete ja -liinide hoolduskogemust
  • tunneb tootmisseadmete tööpõhimõtteid
  • omab heal tasemel arvutikasutamise oskust
  • omab tehnilist taiplikkust, vastutustunnet ja koostööoskust

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • stabiilset vahetustega tööd graafiku alusel
  • tasuta bussitransporti tööle ja tagasi
  • erialaselt huvitavat tööd

Lisainfo

Töökoht asub Tartumaal, Luunja vallas, Kavastu külas (ettevõte pakub tasuta bussitransporti).
Töö toimub vahetustes 6.00 - 14.30; 14.45 - 23.15

Tööpakkumise number
#311662

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2013

AS Palmako on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv juhtiv freesprussist aia- ja suvemajade, palkmajade, liimpuittoodete ning puidugraanulite tootja. Ettevõtte käibest moodustab 99% eksport. Meie tootmisüksused asuvad Tartumaal Kavastus ja Lääne-Virumaal Laekveres, meil töötab kokku 280 inimest.

Vaata rohkem