Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668436

Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 10 - 12 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 17. september 2020
Kuulutus aegub:16. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • automaatika-  ja elektrisüsteemide korrashoid, ennetav hooldus ja remont. Süsteemirikete ja vigade otsimine ning kõrvaldamine

  • tootmisliinide töö efektiivsemaks muutmine ja nende automatiseeritustaseme tõstmine

  • pneumo - ja hüdraulikasüsteemide vigade tuvastamine ja kõrvaldamine koostöös mehaanikutega

  • suhtlemine seadmete tootjaettevõtete esindajatega

  • töö graafiku alusel

Ootused kandidaadile

  • tööstusautomaatiku või mehhatrooniku töökogemus

  • automaatika, - elektri - või mehhatroonika alane eriharidus

  • automaatika programmeerimise oskus

  • hea suhtlemisoskus ja koostöötahe

  • inglise keele oskus erialase info mõistmise tasemel

  • huvi tehnika, tehniliste lahenduste ja uute tehnoloogiate vastu

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta edukas ettevõttes

  • hoolivat töökeskkonda ja toetavat meeskonda

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • sportimise ja vabaaja veetmise võimalust

Tööpakkumise number
#668436

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
17. september 2020

Ecobirch AS on 2002 aastal asutatud eestimaisel kapitalil põhinev kasetööstus, kuhu kuuluvad 1 saeveski ja 1 liimkilbivabrik Eestis. Oleme suurim kase saematerjali ja liimkilbi tootja Baltikumis.

Vaata rohkem