Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796789

Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Link kopeeritud

Quant Estonia OÜ on rahvusvahelise ettevõtte Quant AB tütarettevõte Eestis. Pakume oma klientidele tehnilise korrashoiu teenust ja tuge seadmete investeeringuprojektide teostamisel. Rohkem infot: www.quantservice.com

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi kogenud mehhatroonikut kelle ülesanneteks on toiduainetehase tööstusseadmete ja -süsteemide hooldus- ja remonditööd (sh. häälestamine). Seadmete tööprotsesside jälgimine ja nende tõrgete põhjuste väljaselgitamine ning osalemine tehniliste lahenduste väljatöötamisel ja elluviimisel.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus tööstusseadmete valdkonnas (mehaanika, pneumaatika, automaatika).
  • Töökogemus minimaalselt 3 aastat.
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.
  • Tehniliste jooniste lugemise oskus.
  • Iseseisvus, hea suhtlusoskus ja pingetaluvus.
  • Täpsus, kohusetundlikkus ja vastutusvõime.
  • Valmidus töötada vahetustes.

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet, ettevõtte soodustusi.

  • Tööalast koolitust ja koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes.

  • Töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele, boonuse teenimise võimalust.

Tööpakkumise number
#796789

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. august 2022
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem