Värsked tööpakkumised

Mehhaanik VIP6

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 592831

Tööpakkumise number

592831

Firma nimi peidetud Mehhaanik

Töö kirjeldus

Võtame tööle Mehaaniku, kelle tööülesandeks on tagada masinate ja seadmete efektiivne toimimine hooldus-, remondi- ja arendustöid tehes.

Nõudmised kandidaadile

- Omad erialast haridust ja/või töökogemust,
- oskad kasutada arvutit
- soovid õppida ja areneda
- oled kohuse- ja vastutustundlik
- sul on vajadusel võimalik töötada vahetustega

Uuele töötajale pakume sisseelamist kogenud kolleegide juhendamisel, võimalust õppida ja areneda, mitmekesist tööd, korralikke töötingimusi ning erinevaid soodustusi.

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. mai 2019
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2019

Spooni ja vineeri tootmine Otepää vineeritehases