Värsked tööpakkumised

Mehhaanik, asukoht Saha-Loo tee, 2 km Tallinna piirist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 459593

Tööpakkumise number

459593

Töö kirjeldus

Tootmismasinate hooldus ja remont
Varuosade tellimine ja hinnapakkumiste küsimine
Varuosadel järgi käimine töö autoga
Tööga seotud dokumentatsiooni korrektne täitmine
Paindlik töögraafik, kuid vajadusel tööle kutsed õhtuti ja nädalavahetusteti

Nõudmised kandidaadile

Teadmised mehhaanikast ja elektritöödest
Tehniliste jooniste ja skeemide lugemise oskus
Oskus planeerida ise oma tööaega
Eesti, vene ja inglise keele oskus
Meeskonnatöö oskus
B-kategooria juhiload
Algtasemel arvutioskus

Pakume vaheldusrikast ja kindlat töökohta usaldusväärses ning arenevas Skandinaavia ettevõttes. Tulemustele, kogemustele ja kvalifikatsioonidele vastavat palka ning lisasoodustusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2017
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2017
Brutopalk:
Alates 1900 EUR kuus

Lindab on rahvusvaheline kontsern, mis arendab, toodab, turustab ja levitab eeskätt terasest tooteid ja süsteemseid lahendusi lihtsamaks ehitamiseks ning parema sisekliima jaoks.