Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #421940

Mehaanik (Viimsi)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Boatworldi ametlik töökoda AK Service otsib oma kollektiivi mehaanikut.
Tööülesanneteks on kaatrite, meremootorite, ATV-de, päramootorite ja hobitehnika remont ja hooldus.

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat töökogemust mehaanikuna
  • Vähemalt keskharidust
  • Tehnilisi teadmisi
  • Arvuti kasutamise oskust
  • Kohusetundlikkust, korrektsust ja ausust

Ettevõte pakub

  • Täiskohaga tööaega
  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Erinevaid tööüritusi

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun võtke ühendust: tookoda(at)boatworld.ee
56157755

Tööpakkumise number
#421940

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1400 - 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
5. mai 2016

Boatworld OÜ on endisest Soome kontsernist Brandt välja arenenud ettevõte, mis tegutseb.
Alates 2009. a Eesti erakapitalil. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on merekaatrite ja mototehnika müük, hooldus ja hoiustamine ning selle juurde kuuluva vajaliku varustuse pakkumine.

Vaata rohkem